Květen 2007

Winnipeg, 15.5.2007

23. května 2007 v 15:40 | Týna |  Fotky skupinky
mychemicalromance.cz

Další soutěž o nej blog

19. května 2007 v 16:52 | Týna |  Vykecáfka...
Zdareeeeeeeec, jsem zasek v soutěži o nej blog :)...takže kdybyste mě chtěli podpořit svým hlasem..budu jedině ráda....;)

DIPLOM za 1.místo v soutěži o nej blog 2007

19. května 2007 v 13:46 | Týna |  Vykecáfka...
Děkuju strašně moooooc všem co, pro mě hlasovali..ale nejen pro mě..ale taky pro ostatní soutěžící...;)..ještě jednou kujíí moooc :)
Vaša Týna

Nekonečný rozhovor =)

15. května 2007 v 14:42 | Týna |  Srandičky…
Byl to celkem normál den.....šli jako každé ráno do studia..Gerard si četl nějaké knihy...
Když v tom ho vyrušil nějaký týpek....který se na něj vyvalil zpoza oné knihovny...Muž ho požádal, jestli by s MCR nemohl udělat rozhovor...jako správný chlap řekl: "proč ne"
Tak přišli do studia, kde na něj už nedočkavě čekal zbytek kapely....Mikey s Rayem se až šíleně smáli fotce z časopisu, kde měl Gee holý zadek.....Vzpomněli si na velice čerstvou příhodu, kdy Gerardovi vytrhovali neposedné chloupky na zadku....
Ani Frankie se nenudil....dostal totiž od svých kamarádů dáreček..Mno..trochec se zapotil, když ho rozbaloval...protože ho musel rozbalit ústy...Vypadá to, že Frankie má do konce života vystaráno...
A Bob si hrál opět na Zorrku...mimochodem říká si Zorrka-bojovnice za práva Krtečků....
A tak si naši milí sedli...a poslušně odpovídali na otázky.......Kluci odpovídali velice vtipně s nadějí, že budou mít slušný článek do časopisu..a nějaké ty nové fanoušky....Uběhli 3 hodiny a týpek ne a ne přestat....mluvil upe o všem...a hlavně mluvil furt na Gerarda a podivně se na něj usmíval....Gerard byl velice nadšený..
Ray to rovnou zabalil..
Mikey se rozhodl, že to dál nevydrží a že pojede domů za maminkou....Ještě prý není dostatečně zralý na tak težké kalibry..holt...musíš si zvykat hochu..
Frankie si ještě dál rozbaloval svůj dáreček...při čemž se rozhodl si dát malou pauzičku...
Bob se tomu jen pohihňával..jak to on umí nejlíp....
Díky bohu ten týpek....odešel!!!Hned druhý den klukům někdo poslal plyšáčky....
Ano..poslal jim je onen milý týpek.....A kluci si uvědomili, že vlastně nebyl tak špatný...Gerard si vyslechl nové politické kecy, Ray se pěkně prospal, Bob si promyslel svou strategii na vzpouru Krtečků, Mikey si zabalil na horší časy a Frankie....ano ten teprve teď rozbalil svůj dárek...K Frankiemu velkému zklamání tam nebylo nic.......v tom se začli Bob a Ray šíleně smát...ano tušíte správně, Ray, Bob a ostatní Frankieho kámoši si z něj vystřelili....Překvapivě.....;)
moe práce =)..snad se to líbilo....

Montreal, 9.5. 2007

12. května 2007 v 17:50 | Týna |  Fotky skupinky
mychemicalromance.cz

Otrava zkaženým kuřetem....

6. května 2007 v 12:48 | Týna |  News
Kvůli otravě, zřejmě zkaženým kuřetem, způsobilo, že My Chemical Romance zrušili několik koncertů.Došlo to tak daleko, že Bob byl dokonce hospitalizován. Více info není známo.
mychemicalromance.cz